Malý výpočet

AK VIETE LEN SVOJ DEŇ, MESIAC A ROK NARODENIA, VIEME VÁM VYHOTOVIŤ JEDEN Z NASLEDUJÚCICH VÝPOČTOV :

  1. Prirodzene neplodné dni – antikoncepcia
  2. Optimálne plodné dni – primárna sterilita, pre ženy, ktoré nemôžu otehotnieť, hoci sú zdravé, aj ich manželia sú schopní mať deti (znížený počet spermií ešte neznamená, žeby nemohli splodiť deti).
 

AK VIETE UDAŤ AJ ČAS VÁŠHO NARODENIA – aspoň približne (napr. okolo 9.00, medzi 8-9.00), VIEME PRE VÁS VYHOTOVIŤ JEDEN Z NASLEDUJÚCICH VÝPOČTOV:

  1. Prirodzene neplodné dni – antikoncepcia
  2. Výpočet pre výber pohlavia – termíny pre počatie chlapca alebo dievčaťa
  3. Optimálne plodné dni – primárna sterilita, pre ženy, ktoré nemôžu otehotnieť, hoci sú zdravé, aj ich manželia sú schopní mať deti (znížený počet spermií ešte neznamená, žeby nemohli splodiť deti).
  4. Výpočet termínov „dobrej životnosti“ – ak tehotenstvo skončilo potratom (samovoľným alebo umelým), pri komplikáciách v tehotenstve, pôrode, komplikáciách s novorodencom, úmrtie novorodenca, pri vývojovej poruche plodu – telesnej či duševnej, iné komplikácie, genetické ochorenia (napr. u jedného z manželov), atď.

Výpočet sa vyhotovuje na 1 rok (12mesiacov) dopredu od tzv. posledného mesačného krvácania – menštruácie. Pokiaľ menštruáciu nemáte (pôrod, potrat, iné), výpočet sa vyhotoví od aktuálneho mesiaca.

Pri výpočte sa berie do úvahy aj miesto, kde sa výpočet bude používať. Preto sa táto informácia uvádza aj v prihláške. Tento "malý" výpočet je možné použiť na veľké územie (napr.štát, okolité štáty). V prípade potreby je možné ho prepočítať.

Pokiaľ neviete hodinu narodenia, môžete žiadať iba I.skupinu - neplodné dni alebo III.skupinu - plodné dni.

Všetky údaje potrebné k výpočtu sú prísne dôverné (lekárske tajomstvo) a použité výlučne pre jeho vyhotovenie.

Ďalšie informácie:

Ak máte záujem o výpočet, stačí vyplniť údaje v prihláške. Po jej odoslaní obdržíte potvrdzujúci email Vašej objednávky spolu s bankovým spojením pre platbu.

Hodina narodenia sa musí uviesť správnym spôsobom, napr. 00h 00min = polnoc, 06h 00min = ráno šesť hodín, 12h 00min = poludnie, 23h 59min = jedna minúta pred polnocou. Okolo 8.00, medzi 9- 10.00.

Ak predchádzajúce tehotenstvo skončilo potratom, uveďte informácie, ktoré viete (aspoň polia označené *). Je potrebné uviesť všetky predcházdajúce tehotenstvá. Taktiež ak pôrod bol ukončený cisárskym rezom alebo bol umelo zrýchlený, je nutné to uviesť . Ako aj  komplikácie počas tehotenstva, pôrodu, iné.

Spolu s výpočtom obdržíte aj presné pokyny, ktorými je potrebné sa riadiť pre správnosť výpočtu.

Odpovede na ďalšie otázky môžete nájsť v sekcii otázok a odpovedí (FAQ).