Z listů

Vážený Dr. Jonáš,

som veľmi rada, že som si dala vyhotoviť Váš výpočet plodných dní, nakoľko sme sa o dieťa snažili viac ako dva roky a lekár mi oznámil, že bez menštruácie ani neotehotniem (problém s periódou bol u mňa dlhodobý, menzes prišiel 3-4 krát do roka, po jeho vyvolaní). Podľa výpočtu sa mi po niekoľkých mesiacoch podarilo otehotnieť.

K.P., ČR

Dr. Jonáš,

ďakujeme veľmi pekne za výpočet. O druhé dieťa sme sa snažili niekoľko rokov, ale bez úspechu. Aj dve umelé oplodnenia neboli úspešné. Príčina spočívala v probléme so spermiami a podľa lekárov sa nám prirodzene otehotnieť nepodarí. Preto sme veľmi radi, že tento záver nebol správny a podľa výpočtu sme bez problémov počali naše druhé dieťa.

D.K.

Milý Dr. Jonáš,

aj ja patrím k spokojným matkám, ktoré využili Váš výpočet, vďaka ktorému som sa po dlhých siedmich rokoch čakania stala matkou zdravého synčeka. Nie sú slová, ktoré by dostatočne vyjadrili moju vďaku.

K.K., Maďarsko

Vážený Dr. Jonáš,

po 3 rokoch neuspešného snaženia sa nám podľa Vášho výpočtu podarilo počať nášho synčeka. Bohužiaľ, ďalšie tehotenstvo už u mňa nie je možné, preto sme nesmierne vďační za Vašu pomoc.

rodina S.

Milý Dr. Jonáš,

moje prvé tehotenstvo skončilo potratom. Potom som sa obrátila na Vás a podľa Vášho výpočtu sa nám narodila zdravá dcérka. Chceli by sme ďalšie dieťa, preto Vás chcem poprosiť o ďalší výpočet "dobrej životnosti".

G.T., Taliansko

Vážený Dr. Jonáš,

mala by som záujem o špeciálny výpočet. Prvý výpočet ste mi robili pred 4 rokmi, ktorý bol úspešný.

J.K.

Dr. Jonas,

kontakt som dostala od mojej kamarátky, ktorá podľa Vášho výpočtu úspešne otehotnela. Nakoľko plánujeme ďalšie dieťa, rada by som si dala vyhotoviť výpočet pre výber pohlavia.

S.M.

Dr. Jonáš,

mala by som záujem o výpočet neplodných dní. Podľa výpoćtu z minulého roku sa nám narodila zdravá dcérka.

H.K., UK

Vážený Dr. Jonáš,
ďakujem za výpočet pre splodenie dievčatka, na základe ktorého sa nám narodila dcérka.

A.K., Rakúsko

Dr. Jonáš,
napriek negatívnemu ovulačnému testu pre plodné dni, ktoré ste mi určil, som otehotnela. Po roku snaženia sa staneme rodičmi.

P.Z.

Dr. Jonáš,
chcela by som sa poďakovať  za Váš výpočet. Viac ako rok sme sa pokúšali o splodenie dieťatka. Činnosť mojich vaječníkov bola nízka, nebola adekvátna môjmu veku a tak pravdepodobnosť otehotnenia bola znížená. Podľa výpočtu som nakoniec otehotnela druhý mesiac.

B.W., Nemecko

Dr.Jonáš,

prosím o výpočet počatia dieťatka na tento rok. Po potrate sa nám vďaka Vašim výpočtom už narodil syn aj dcérka a teraz si prajeme ďalšie dieťatko.

M.F.

Prosím o výpočet optimálnych plodných dní, keďže sa mi nedarí otehotnieť približne rok. Odporučili mi Vás známi, ktorí majú podľa Vášho výpočtu už 2 chlapčekov.

Z.R.

Dobry den,
chcela by som Vás poprosiť o výpočet prirodzenej antikoncepcie pre rok 2013. Keďže som bola s tohtoročným výpočtom spokojná.

I.M.Irsko

Vážený doktor Jonáš,

vďaka Vám sa nám po rokoch bez úspechu o počatie narodilo vytúžené dieťatko. O Vašej metóde som sa dozvedela od mojej kamarátky a škoda, že to nebolo skôr. Predtým sme podstúpili umelé oplodnenie - celkovo štyrikrát, ktoré neprinieslo želaný výsledok, ale iba psychickú záťaž a nepohodu. Preto Vám zo srdca ďakujeme za nášho synčeka, ktorý sa nám narodil vďaka Vašej úžasnej práci.

s prianím všetkého dobrého, rodina M., ČR

Chcela by som požiadať o špeciálny výpočet počatia. O bábätko (naše prvé) sa snažíme 7 mesiacov, no zatiaľ bezúspešne. :((
Na vás ma nasmerovala sestra, ktorá aj vďaka vášmu výpočtu má dnes 10,5 ročného syna.

Erika

Dobrý deň,

po predchádzajúcich komplikáciach  by som Vás chcela poprosiť o vyhotovenie malého výpočtu pre dobrú životnosť dieťaťa. Máme doma už aj zdravého chlapčeka, ktorý sa nám narodil podľa Vášho výpočtu a teraz by sme si veľmi priali ďalšie dieťatko.

Prajem krásny deň, N.D.

V minulosti som mala takmer 10 r. problém  otehotnieť a potom vďaka Vášmu výpočtu sa mi podarilo otehotnieť, dokonca hneď v prvý mesiac výpočtu, za čo veľmi pekne ešte raz ďakujem:-). Mám zdravého chlapčeka, bolo to prvé tehotenstvo, bez problémov. Rada by som mala ešte dievčatko.

M.H.

Dobrý deň p. doktor Jonáš,

na začiatku novembra som Vás požiadala o malý výpočet pre plodné dni a dnes Vám s radosťou oznamujem, že som v 6 týždni tehotenstva. Presným dodržiavaním Vašich odporúčaní a výpočtov sa mi podarilo otehotnieť hneď na prvý krát (po roku a pol snaženia).
Ďakujeme za šťastie, ktoré ste mne a manželovi priniesli !!!

S pozdravom a so želaním všetkého dobrého

Lucia a Matteo, Taliansko

Dr.Jonáš,

snažili sme sa o bábätko, ale neboli sme úspešní. Až ma kolegyňa nasmerovala na Vás, že by ste nám mohli pomôcť. Vôbec som netušila, že to nakoniec bude také jednoduché.

Pred rokom som žiadala o výpočet a teraz posielam späť vyplnený kalendár, vďaka ktorému sa nám pred mesiacom narodil synček.

dakujeme, M.S.

Dobrý deň,

je tomu viac než rok, čo som žiadala o výpočet plodných dní, nakoľko sa nám nedarilo otehotnieť a lekár nám navrhol umelé oplodnenie, s čím sme nesúhlasili.

No a pred mesiacom sa nám narodila dcérka.

A.J., ČR

Dobrý deň pán doktor,

veľmi pekne ďakujeme za Váš výpočet dátumu dňa najvhodnejšieho pre počatie. Hneď prvý vypočítaný dátum bol úspešný.
Keďže tradičná medicína za 1,5 roka liečby skončila bez želaného úspechu, rozhodli sme sa osloviť Vás, aj keď s pochybnosťami, Vaša metóda je pre mňa ťažko pochopiteľná.
V júni manželka prirodzeným spôsobom bez problémov porodila zdravého chlapca. Narodil sa 16.32, Vy ste vypočítali, že sa narodí cez deň a bude to chlapec, čo sa Vám oboje potvrdilo.

s pozdravom, vďační rodičia M.

Dobrý deň pán doktor,

v prvom rade by sme sa Vám chceli s manželom poďakovať za to, že čakáme druhé bábätko. V novembri 2011 sme Vám zaslali prihlášku a v januári sme otehotneli. Čomu sa strašne tešíme a sme Vám veľmi, veľmi, veľmi vďační. Po 2.5 roku snaženia som zatial v 10.tom týždni tehotenstva.

K.A.

Vážený pán Dr.Jonáš,

ďakujem Vám ešte raz za výpočet. Podľa Vašich výpočtov som v novembri otehotnela.Tehotenstvo prebiehalo v poriadku, absolútne bez problémov. Pôrod bol bezproblémový a rýchly a nastal v nočných hodinách, presne podľa výpočtu. Môj chlapček je zdravý a všetko je v poriadku.
Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne.Vaša metóda je úžasná.

S.K., Rakúsko

Milý Dr. Jonáš,

po troch rokoch sa opäť obraciam na Vás o vyhotovenie výpočtu. Predchádzajúci výpočet bol spoľahlivý a narodila sa nám krásna a zdravá dcérka.

s pozdravom K.K.

Mám záujem o výpočet. Kontakt na Vás som dostala od svojej kamarátky, ktorá sa s manželom niekoľko rokov snažila o dieťatko, bez úspechu, až nakoniec sa obrátila na Vás a podľa termínu, ktorý ste jej vypočítali ostala tehotná. Už dávnejšie som o Vás počula, ale nikdy som si nemyslela, že to môže takto fungovať. Je to fantastické.

T.S.

Dobrý deň Pán Jonáš,

chceme sa Vám moc s manželom poďakovať,že ste nám moc pomohli. Som v 6 mesiaci a otehotnela som hned prvý mesiac po obdržaní výpočtu . Veľmi sa tešíme a želáme Vám veľa zdravia, aby ste tu boli pre všetky zúfalé ženy, ktoré nemôžu otehotnieť. Prajeme ešte veľa krásne prežitých rokov aj s Vašou rodinkou.

S pozdravom rodinka Ž.

Srdečne pozdravujem p. Jonáš!

Chcela by som Vam poďakovať za výpočet na minulý rok! Vaše výpočty boli spoľahlivé, narodila sa nám krásna, zdravá dcérka v decembri. Taktiež by som Vas chcela poprosiť o ďalší výpočet na tento rok.

A.S., USA

Dobrý deň prajem,
rada by som sa poďakovala pánovi Jonášovi za jeho metódu a za vypočítanie termínu počatia. Želali sme si s manželom chlapčeka a narodil sa nam krásny zdravý syn. Otehotnieť sa mi podarilo hneď na prvý pokus podľa dátumu určeného doktorom Jonášom. Tehotenstvo som mala krásne bez komplikácii a takisto pôrod prebehol ľahko, takmer bezbolestne a hlavne veľmi rýchlo. Náš syn Alexander nám všetkým robí veľkú radosť. Z celého srdca ešte raz ďakujeme a ak by bolo možné, rada by som sa so svojou skúsenosťou s Jonášovou metódou podelila prostredníctvom vás aj s ostatnymi. O jej pravdivosti som teraz presvedčená.

S pozdravom Martina

Vážený pán Dr.Jonáš,

Vaše výpočty boli presné a aj pôrod (podľa modrej hviezdičky) sa uskutočnil v nočných hodinách.

Chcela by som Vás požiadať o výpočet neplodných dní.

Ďakujem a želám Vám pevné zdravie, D.B.

Dobrý den,

v loňském roce jste mi zaslali výpočet plodných dní a je tomu již skoro rok. V ten samý měsíc jsem přišla do jiného stavu a 29.10.11 se nám narodila zdravá a krásná holčička Verunka. Tímto bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat.

S pozdravem Miroslava L., ČR

Dobrý deň,

najskôr by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať, pred 3 rokmi ste mi robili výpočet, takmer po 7 neúspešných rokoch snaženia sa o otehotnenie som otehotnela a narodil sa nám prekrásny synček. Keď dovŕšil môj syn 13 mesiacov, otehotnela som opäť, bol to pre nás krásny zázrak, ale nanešťastie som dieťa /dievčatko/ potratila. Podľa Vašich výpočtov sa narodil prvý syn, ako ste mi vypočítali a druhé dieťa malo byť dievčatko, takže vaše výpočty presne vyšli.

Chcela by som Vás poprosiť o výpočet termínu pre počatie životaschopného dieťaťa.

s pozdravom, L.

Vážený pán kolega,

vyslovujem Vám vrelú vďaku za naše novonarodené dieťa. Všetky predošlé tehotenstvá u mojej manželky sa skončili tragicky. Bolo zistené, že sa jedná o dedičnú chromozómovú chorobu (translokácia chromozómov) a lekári nám oznámili, že nikdy nebudeme mať zdravé dieťa. A teraz, za pomoci Vašej metódy, sa stal zázrak, živé dieťa! Ešte raz Vám nekonečne ďakujeme.

MUDr.E.K. s manželkou, Košice

Vážený dr.Jonáš,

posielam späť vlaňajší výpočet a zároveň žiadam o jeho predĺženie neplodných dní aj na ďalší rok.

M.E., Partizánske

Dobrý deň pán doktor Jonáš,
chela by som Vám čo najsrdečnejšie a s veľkou radosťou poďakovať za Váš výpočet plodných dní.
Po troch rokoch neúspešného otehotnenia a jedného potratu čakáme koncom mája prírastok a ešte aj podľa Vášho určenia pohlavia- dievčatko.
Tehotenstvo prebieha bez problémov, až na malé sezónne prechladnutie.
Dúfam, že sa na Vás budem môcť obrátiť aj pri plánovaní druhého dieťatka.
Prajeme Vám vo Vašej práci a v súkromnom živote ešte veľa úspechov, zdravia a hlavne veľa spokojných mladých párov, ktorým budete pomáhať.

S pozdravom, M.G., Švajčiarsko

Vážený pán Jonáš,

touto cestou Vás prosím o výpočet prirodzenej antikoncepcie. Som už Vaša zákazníčka. Posledný výpočet bol pre mňa robený na počatie chlapčeka. Všetko dobre dopadlo . Sme šťastní a ďakujeme Vám – pripájam aj návratku.

A.K.

Milý pán doktor Jonáš,

som detskou lekárkou a mám problém donosiť zdravé dieťa. Moje tri tehotenstvá boli neúspešné. Mám strach znovu otehotnieť. Poradil mi obrátiť sa na Vás môj príbuzný, ktorému ste tiež pomohli. Sestričke na našom oddelení ste tiež pomohol ku zdravému chlapčekovi.

S.M.,S.N.Ves

Vážený dr.Jonáš,

o Vašich úspechoch som sa dozvedela od môjho brata, keď Vám pred 9 rokmi písal. Jeho manželka mala problémy s tehotenstvom, zakaždým nemohla dieťa donosiť. Po Vašom presnom určení počatia sa im narodil zdravý chlapec, nakoľko si priali chlapca. Teraz by som chcela výpočet aj pre seba.

S.S.

Vážený pán Jonáš,

dôvod, pre ktorý Vám píšem je, aby som sa s Vami podelila o našu veľkú radosť a zároveň Vám poďakovala. Začiatkom minulého roku som Vás žiadala o špecilány výpočet plodných dní, nakoľko som po 3 rokoch manželstva stále neotehotnela. Vo Vašom výpočte boli aj plodné dni pre chlapca a pre dievča. Keďže sme viac túžili po chlapcovi, skúsili sme prvý termín pre chlapca. Dnes sa tešíme z krásneho, zdravého 3 mesačného chlapčeka.

Určite sa na Vás obrátime pri plánovaní druhého dieťatka.

Z.G., Zlaté Moravce

Dr.Jonáš,

prosím Vás o výpočet prirodzene neplodných dní- antikoncepcie. Podľa Vašich výpočtov sa mi narodil syn aj dcéra a Vašim výpočtom antikoncepcie sa riadim už niekoľko rokov.

Mgr.C.E.

Drahý pán doktor Jonáš,

nakoľko som si už u Vás objednala výpočet plodných dní a naozaj aj došlo k počatiu, opätovne Vás prosím o pomoc, keďže znova nemôžem otehotnieť. Vtedy sa mi narodilo zdravé dievčatko. No odvtedy si želáme druhé dieťatko bez rozdielu pohlavia, no zatiaľ bezúspešne.

V.M.

Vážený pán doktor,

obraciam sa Vás s manželom po takmer šiestich rokoch, kedy ste nám vypočítali nášho päťročného syna, z ktorého máme veľkú radosť. No chceli by sme aj ďalšie dieťatko, a ak by sa to podarilo aj dievčatko.

J.H.

Dobrý deň Dr.Jonáš,

vďaka Vášmu výpočtu sa nám po 2 rokoch neúspechu narodila krásna dcérka.

L.J.Topoľčany

Vážený pán Jonáš,

vraciam späť výpočet pre výber pohlavia, vďaka ktorému sa nám narodila dcérka.

Ďakujeme.

R.M.

Dr.Jonáš,

naše prvorodené dieťa sme počali podľa Vašich výpočtov. Keďže je to krásne, zdravé dieťa, chceme sa riadiť Vašimi výpočtami aj teraz.

J.K., Bratislava

Vážený pán doktor,

nakoľko Vaše výpočty neplodných dní boli spoľahlivé, žiadam o výpočet antikoncepcie aj na tento rok.

V.M.

Vážený pán doktor,

už v minulosti sme sa na Vás obrátili vo veci regulácie počatia. Vzhľadom na to, že Váš výpočet plodných dní pri prvom dieťati bol správny, obraciam sa na Vás s prosbou o nový výpočet plodných dní.

G.O.

Vážený pán Dr.Jonáš,

Asi pred ôsmimi rokmi sme sa obrátili na Vás s prosbou o výpočet počatia nášho synčeka, čo nám aj vyšlo. Teraz by sme si radi dali vyhotoviť výpočet pre tento rok.

L.B.

Vážený pán Dr.Jonáš,

Moje prvé tehotenstvo skončilo potratom. Druhé tehotenstvo bolo naplánované podľa Vašich výpočtov a prebehlo v poriadku a máme zdravú dcérku. Za to Vám moc ďakujem. Preto sa obraciam na Vás aj tentokrát, nakoľko moje tretie tehotenstvo bolo spojené komplikáciami a dieťatko zomrelo.

A.B., Bratislava

Vážený pán Dr.Jonáš,

dopočula som sa o Vašej metóde výpočtu plodných dní. Už viac ako dva roky nemôžem otehotnieť.

Kamarátke sa vďaka Vám narodil vytúžený prvorodený syn. Prosím o výpočet plodných dní pre mňa.

M.T.

Vážený pán Dr.Jonáš,

obraciam sa na Vás s prosbou o výpočet optimálnych dní na počatie druhého dieťaťa. Prvýkrát som sa na Vás obrátila pred desiatimi rokmi z dôvodu primárnej sterility. Vďaka Vášmu výpočtu mame s manželom zdravé 10- ročné dievčatko.

B.P.

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcela poďakovať za výpočet. Mne vyšiel hneď prvý termín a dokonca vyšlo aj pohlavie a máme krásnu, zdravú dcérku.

S.Z., Bratislava

V roku 2006 sa mi podľa Vášho výpočtu narodil syn, za čo Vám ďakujem. Teraz Vás znovu prosím o pomoc, nakoľko v decembri som potratila.

Z.N., B.Štiavnica

Vážený pán Jonáš,

poznám viacerých ľudí, ktorí prostredníctvom Vašej pomoci priviedli na svet detičky. Priateľke ste vyrátali dve detičky. Manželov bratranec mal 3 dcéry a chceli chlapca, ktorý sa podľa Vašich výpočtov narodil. Manželova sesternica 8 rokov čakala na bábätko a dočkala sa ho za Vašej pomoci. Ja mám tiež problém s otehotnením a preto Vás chcem požiadať o pomoc, pretože veľmi túžim ešte po jednom dieťatku.

Mgr. M.M

Vážený pán MUDr. Jonáš,

kontakt na Vás som dostala od svojej sestry, ktorá vďaka Vám šťastne porodila dve deti podľa Vašich výpočtov. Po dvoj aj viacročnom neúspešnom pokúšaní sa s prosbou obraciame na Vás. Moje biologické hodiny mi už klopú a ja by som to nechcela zmeškať, lebo veľmi túžim po dieťati.

M.B.

Vážený pán doktor Jonáš,

pred ôsmymi rokmi ste mi pomohol pri otehotnení, za čo Vám je veľká vďaka. Zároveň prosím o ďalší výpočet plodných dní.

MUDr. D.T.

Som tu od r. 1969 aj vďaka Vaším výpočtom. Chcem sa Vám poďakovať aj v mene mojich rodičov, že žijem, zdravá a šťastná. Teraz prosím o výpočet pre moju švagrinú.

K.K.

Vážené Centrum,

veľmi ma potešilo, že existuje takáto metóda regulácie počatia. Keďže nepoužíva umelé prostriedky, je veľmi cennou hlavne z morálneho a náboženského hľadiska. Vkladám do Vás veľké nádeje.

E.K.

Dobrý deň pán Jonáš,

Vďaka Vašim výpočtom máme doma krásneho už ročného synčeka a pri plánovaní druhého dieťaťa by sme radi opäť využili Vaše výpočty.

M.B.,D.Lužná

Vážení,

dovolím si Vám týmto listom poďakovať za Váš výpočet. Mala som dve dcéry, chcela som veľmi skúsiť mať ešte syna. Dnes mám 2-mesašného syna a tešíme sa z neho celá rodina.

Ešte raz Vám ďakujem.

Ing. B.P.

Podľa vášho výpočtu nám už vyšlo jedno dieťatko, hoci lekári nám už nedávali šancu, a tak by sme to skúsili ešte raz.

Ľ.M.

Vážený pán doktor,

Vy ste nám poradili a dnes sa veľmi tešíme z nášho pekného a životaschopného synčeka. Za všetko, čo ste pre naše šťastie urobili, Vám z celého srdca ďakujeme.

P.K.

Dovoľujem si vysloviť obdiv nad Vaším dielom a vďačím Bohu, že dáva takúto múdrosť človeku, aby pomáhal iným. Obrátila som sa na Vás pred niekoľkými rokmi, pretože som nemohla doposiaľ otehotnieť. V auguste sa nám narodil chlapček, za čo som nesmierne vďačná. Synček má 2 roky a my by sme s manželom opäť radi mali dieťa.

JUDr. V.P.

Vážený pán Jonáš,

získala som informácie od môjho známeho a jeho maminky o Vašej pomoci pri zdarnom počatí a narodení jeho detí. Tiež máme rovnaký problém a preto sa na Vás obraciam o pomoc a radu. Lekár žiadne príčiny neplodnosti nezistil. S vierou vo Vás a novou nádejou Vás prosím o pomoc.

J.K., SR

Vážený pán Dr. Jonáš,

pred 34 rokmi ste mojim rodičom vypočítali kedy ma majú počať. Keď som bol malý, som s Vami i odfotografovaný. Máme dcéru a spolu s manželkou by sme radi mali i druhé dieťa, túžime veľmi po synovi. Týmto sa obraciame na Vás s prosbou na vypočítanie dní na počatie chlapca.

V.K.

Vážený pán Jonáš,

dozvedeli sme sa o Vašej prirodzenej regulácii počatia. Dokonca ste pomohli aj mojej sestre, ktorá mala dvoch synov a vďaka Vám sa jej splnil sen a porodila vytúžené dievčatko. A keďže my máme jedného syna, chceli by sme ešte aj dievčatko.

M.H.

Dobrý deň pán Dr. Jonáš,

chcem sa Vám poďakovať. Narodením dcérky sa zmenil celý môj život. Teraz má 2 roky a ja som šťastná ako rastie do krásy pred mojimi očami. Nedávno mi lekár potvrdil, že preto mám problémy, lebo môj organizmus reaguje na tehotenstvo tým, že mi hustne krv. Preto som sa opäť obrátila na Vás. Termín počatia som vyberala podľa dobrej životnosti.

Jitka, ČR

Ďakujem za výpočet a posielam Vám foto našej dcéry. Rok som nemohla otehotnieť a podľa Vášho výpočtu som hneď otehotnela.

Bibiana, SR

Pán doktor,

obraciam sa na Vás po rokoch opakovane s prosbou o pomoc. Pred viac ako jedenástimi rokmi ste mi pomohol vtedy pre mna v zúfalej situácii. Dlhodobo sme sa s manželom pokúšali o splodenie nášho dieťaťa. Dlhodobo neúspešne. Podarilo sa nám to až keď sme sa obrátili o pomoc na Vás. Narodila sa nám krásna a zdravá dcérka, ktorá nám robí len radosť. Dnes bohužiaľ stojíme pred rovnakým problémom ako pred rokmi. Už niekoľko mesiacov sa pokúšame o bábätko, stále neúspešne. Touto cestou sa na Vás obraciam s nádejou a prosbou o pomoc.

Andrea, SR

Vážený pán doktor Jonáš,

utiekam sa Vám, že mi pomôžete, lebo som veľmi bezradná. Pred týždňom som potratila dietaťko a bol to už v poradí môj štvrtý potrat. Tie tri predošlé som mala pred 10rokmi. Potom som napísala Vám a vy ste mi vypočítal deň splodenia zdravého dieťaťa. Narodila sa mi krásna dcérka, za ktorú vám veľmi ďakujem. Prosím Vás, pomôžte mi priviesť na svet aj druhé dieťatko, lebo bez vášho výpočtu si už netrúfnem ostať tehotná.

A.F. Prievidza

Vážený pán doktor,

obraciam sa na Vás v mene mojej príbuznej o vypočítanie počatia syna. Tento výpočet ste robili aj mne a v roku 1995 sa mi narodil vytúžený syn, za čo Vám ešte raz z úprimného srdca ďakujem.

L.H., Bratislava

Vážený pán Jonáš,
znovu se na Vás obracím s prosbou o výpočet plodných dnu pro početí zdravého dítětě.
Máme 16letou dceru, která byla počata podle výpočtu. Před jejím narozením jsem v 8týdnu potratila dvojčata, která se přestala vyvíjet.Nyní bychom chtěli ještě jedno dítě, ale chtěli bychom předejít komplikacím.

K.Z. Liberec, ČR

Dr. Jonáš,
poprosila by som o dotazník na výpočet plodných dní a pohlavie dieťatka. Úspešne som po Vašej metóde porodila pred 4,5 rokmi zdravého chlapčeka, ktorý sa teraz dožaduje súrodenca.

 

J.D., Bratislava

Vážený doktor Jonáš,

síce už uplynuli 2 roky od najkrajšieho okamihu v našom živote, keď sa nám vďaka Vám narodil nádherný synček, stále na Vás s vďakou v srdci myslíme. Je to najvzácnejší dar, aký ste nám mohli dať. Keď sa na nášho synčeka pozerám, vždy cítim akési puto s Vami.

Ďakujeme, rodina M.

Vážený Dr.Eugen Jonáš,

chceme Vám aj s manželom veľmi poďakovať za výpočet, ktorý ste nám zaslali. Veľmi sa tešíme z krásnej dcérky Alicky, ktorá nám robí radosť. Za jej počatie vďačíme aj Vášmu výpočtu plodných dní, vyšlo to hneď na prvý pokus podľa výpočtu.

E.M.

Vážený pán doktor,

veľmi ste mi pomohli v roku 1991, kedy som Vám písala po tragédií, kedy som prišla o najstaršieho syna a ja som chcela ešte dieťatko. Vypočítali ste mi a narodil sa mi 42- ročnej ešte synček, ktorý má dnes už 17,5 roka.

s pozdravom R.B.